Житловий комплекс "Озерний гай Гатне"

Бажаєте купити затишну квартиру в столиці України? Тоді житловий комплекс «Озерний гай Гатне» просто створений для Вас! Будівництвом ЖК займається відома українська компанія «Інтеграл-Буд». За 13 років продуктивної роботи цей заклад заслужено отримав перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Бренд року-2016». Станом на поточний рік «Інтеграл-Буд» входить до складу конференції будівельників України. На рахунку компанії понад 50 успішно реалізованих будівельних проектів загальною площею близько 2,3 млн. кв. м. В компанії працюють лише висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. Керівництво компанії створило сучасну матеріально-технічну базу. Все вищеперераховане створює передумови для втілення в життя навіть найнеймовірніших будівельних проектів.

Пріоритетом компанії «Інтеграл-Буд» завжди було, є і буде будівництво житлових комплексів з усією необхідною інфраструктурою. Співробітники закладу працюють у таких містах України, як Київ, Львів, Чернівці, Житомир, Рівне, Ужгород і Мукачево.

Житловий комплекс «Озерний гай Гатне» складається з 50 будинків висотою в 4-10 поверхів. В процесі будівництва використовувались якісні будівельні матеріали, а також сучасне обладнання. В базову комплектацію квартир входять лічильники на воду та електроенергію, металеві вхідні двері, євро вікна а т.д. Родзинкою ЖК заслужено вважається інфраструктура:

 1. Наземний і підземний паркінг.
 2. Зона відпочинку на живописному березі озера.
 3. Дитячий садок з молодшими класами для школи спеціально для маленьких жителів комплексу.
 4. Школа танців.
 5. Медична клініка, побудована спеціально для обслуговування мешканців комплексу.
 6. Спеціальні вело доріжки.
 7. Фруктовий сад.
 8. Салони краси.
 9. Футбольне поле.
 10. Дитячі майданчики.
 11. Спортмайданчики для фанатів street workout.
 12.  Фітнес-центри.
 13. Торговельно-розважальний центр.
 14. Магазини.

На сайті http://ozernyi-gatne.com.ua/ua/complex/benefits_complex/infrastruktura/ Ви можете детальніше ознайомитись із умовами проживання в житловому комплексі «Озерний гай Гатне», дізнатись ціни на житло, а також побачити планування квартир. Придбати квартиру Ви можете в розстрочку на 10 років, або ж, оплативши 100% вартість омріяного житла. Досвідчені кваліфіковані консультанти компанії можуть Вам допомогти зробити правильний вибір. Гарного Вам дня!

Категории: